Zapisy, formalności

 • Witam serdecznie w części poświęconej sprawom formalnym, ważnym zarówno dla Rodziców jak i dla Przedszkola „Żółta Kaczuszka”.

  Pierwszy kontakt Rodziców (lub Opiekunów prawnych) z Przedszkolem to pobranie i wypełnienie „Karty zgłoszenia Dziecka” (kliknij, aby pobrać). W Karcie rodzice opisują dane adresowe swoje i Dziecka, telefony kontaktowe, przebyte choroby, alergie, zalecenia żywieniowe, przyzwyczajenia Dziecka, ulubione zabawki i swoje spostrzeżenia.

  Kolejnym etapem jest podpisanie „Umowy opieki nad dzieckiem” – w umowie zawarte są szczegółowe obowiązki Przedszkola „Żółta Kaczuszka” w stosunku do Rodziców i Dziecka, wzajemne obowiązki i prawa.

  Jeżeli dziecko ma być odbierane nie tylko przez Rodziców prosimy o wypełnienie Upoważnienia do odbioru Dziecka” (kliknij, aby pobrać) – podane są tam dane i kontakt do osób wyznaczonych przez Rodziców do odbierania Dziecka z Przedszkola.

  Sprawy ogólne związane z funkcjonowaniem Przedszkola reguluje „Regulamin  Przedszkola „Żółta Kaczuszka””.

  Przedszkole Żółta Kaczuszka objęte jest kompleksowym ubezpieczeniem z zakresie prowadzonej działalności tj. ubezpieczenie OC prowadzonej działalności, ubezpieczenie zatrudnionego personelu oraz ubezpieczenie Dzieci.

  Wszelkie pytania z zakresu spraw formalnych prosimy kierować do Dyrektor Żanety Araszkiewicz-Węglińskiej tel. 0609 026 186.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress