Zapisy, formalności

 • ZAPISY, FORMALNOŚCI REKRUTACYJNE

  O sposobie zapisanie Dziecka do naszego Żłobka

  Witam serdecznie w części poświęconej sprawom formalnym, ważnym zarówno dla Rodziców jak i dla Żłobka „Żółta Kaczuszka”.

  Proces rekrutacji Dziecka do Żłobka jest prowadzony przez Zespół Żłobków m. st. Warszawy za pomocą portalu internetowego www.zlobki.waw.pl.

  Po zalogowaniu się do systemu rekrutacji do żłobka jako żłobek pierwszego wyboru należy wybrać naszą placówkę tj.:

  Żłobek 134 – Dzienny Opiekun – GABIKAR Żaneta Araszkiewicz-Węglińska

  W wykazie żłobków zamieszczonym na tym portalu nasz Żłobek jest na pozycji nr 77 – zobacz Wykaz Żłobków 

  Dalej należy postępować zgodnie z podanymi wytycznymi z tego systemu rekrutacyjnego tj. przyjść do Żłobka z wydrukowanym i podpisanym wnioskiem oraz dokumentami wymaganymi przez ten system.

  Kolejnym etapem jest podpisanie „Umowy opieki nad dzieckiem” – w umowie zawarte są szczegółowe obowiązki Żłobka „Żółta Kaczuszka” w stosunku do Rodziców i Dziecka, wzajemne obowiązki i prawa.

  Jeżeli dziecko ma być odbierane nie tylko przez Rodziców prosimy o dokładne wypełnienie  „Upoważnienia do odbioru” – podane są tam dane i kontakt do osób wyznaczonych przez Rodziców do odbierania Dziecka z Przedszkola.

  Sprawy ogólne związane z funkcjonowaniem Przedszkola reguluje „Regulamin Żłobka nr 134 Żółta Kaczuszka”

  Żłobek Żółta Kaczuszka objęte jest kompleksowym ubezpieczeniem z zakresie prowadzonej działalności tj. ubezpieczenie OC prowadzonej działalności, ubezpieczenie zatrudnionego personelu oraz ubezpieczenie Dzieci.

  Wszelkie pytania z zakresu spraw formalnych prosimy kierować do Kierownik Żłobka  Żanety Araszkiewicz-Węglińskiej tel. 609-026 -186.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress