O Kaczuszce

 • Niepubliczny Punkt Przedszkolny Żółta Kaczuszka prowadzi  opiekę nad dziećmi w wieku od 1,5 roku do 5 lat. Z myślą o Dzieciach i ich Rodzicach stworzyliśmy przedszkole, które oferuje dzieciom pobyt w miłej, serdecznej, przyjaznej, a przede wszystkim domowej atmosferze.

  Dbamy o to, by Dzieci podczas pobytu w Żółtej Kaczuszce czuły się bezpieczne i kochane, otaczamy je szczególną troską, ciepłem i miłością. Tworzymy najlepsze warunki dla rozwoju Dziecka, które są bardzo ważne w pierwszych latach jego życia. Opiekę nad Dziećmi w Żółtej Kaczuszce sprawuje wyspecjalizowany personel posiadający przygotowanie pedagogiczne i psychologiczne do pracy z dziećmi. Wasze Pociechy czują się u nas potrzebne, kochane i akceptowane.

  Staramy się jak najlepiej zaplanować każdy dzień pobytu Dziecka w Żółtej Kaczuszce. Dostosowujemy program zajęć i zabaw do indywidualnych możliwości i potrzeb każdego dziecka. Prowadzimy ćwiczenia i zabawy relaksacyjne, umożliwiające Dzieciom wyciszenie i odpoczynek po całym dniu przeżyć i wrażeń. Proponujemy także ciekawe zajęcia plastyczne, które rozwijają sprawność manualną i pobudzają wyobraźnię małego odkrywcy.

  Specjalnie z myślą o Dzieciach proponujemy zajęcia z muzykoterapii mające na celu rozbudzenie i rozwijanie talentów Dziecka już od najmłodszych lat.

  W trosce o zdrowie Dzieci szczególną wagę przywiązujemy do higieny własnej oraz higieny otoczenia.

  Założycielem i dyrektorem Żółtej Kaczuszki jest Żaneta Araszkiewicz-Węglińska, magister pedagogiki opiekuńczo–wychowawczej i pedagogiki przedszkolnej, nauczyciel wychowania przedszkolnego. Prywatnie mama dwóch dziewczynek – Gabrysi i Karolinki.

  Drodzy Rodzice!

  Moje wykształcenie, doświadczenie zdobyte w pracy z Dziećmi w przedszkolu oraz wychowanie własnych Dzieci dały mi możliwość poznania rozwoju dziecka w wieku przedszkolnym, poznania jego potrzeb i możliwości intelektualnych oraz emocjonalnych.

  W pracy z Dziećmi chcę przede wszystkim inspirować dziecięcą wyobraźnię i kreatywność. Pragnę, aby każde dziecko w Żółtej Kaczuszce czuło się akceptowane i szczęśliwe. 

  Moja praca jest moją pasją, którą staram się wykonywać jak najlepiej.

  Jeśli chcesz, aby Twoje Dziecko czuło się jak w domu serdecznie zapraszam do odwiedzenia Żółtej Kaczuszki …

  Czekamy tutaj też na Ciebie….

  Żaneta Araszkiewicz-Węglińska

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress